czwartek, 21 marca 2013

Kalendarzowa wiosna.

Miała być wiosna, a za oknami dalej prószy śnieg. Śnieg? Deszcz? Mniej więcej. Nie ma większego znaczenia. Dla mnie jest już wiosna, nawet z lodem za oknem. Czekam na słońce! i tak się doczekam!

Martwi mnie natomiast inna sprawa... Kiedy po raz ostatni życzyliście komuś Miłego dnia!?  Ale tak szczerze, nie wyuczone...To nie może być nawyk, ale szczera życzliwość, która wywołuje uśmiech u każdego:) A tymczasem są dni, kiedy zostaje tylko Dziękujemy za zakupy w ....! Życzymy miłego dnia! Automat w markecie.

Czy naprawdę każdy dzień jest tak beznadziejny, nudny i sam w sobie żałosny? Tylko burczymy na siebie. I niby, że jak wyjdzie słońce, termometr wskaże wyższą temperaturę, to nagle poczujemy uderzenie sympatii, życzliwości, a wszystko dookoła będzie kolorowe, piękne i cukierkowe? Może. Ale nie zmienia to faktu, że właśnie w ten kretyński ponury dzień, kiedy kalendarz ironicznie przypomina nam o przybyciu tej oczekiwanej pory roku, a na polu widzimy tylko deszcz, deszcz, śnieg i deszcz... to warto uśmiechnąć się i z premedytacją zarażać dobrym humorem!
Ja natomiast z premedytacją chwalę się zdjęciami ze spaceru w ten jeden wstrętny i zimny dzień! Uwielbiam!
Płaszcz - Reserved
Sweter - H&M
Jeansy - Bershka
Biżuteria - Parfois, H&M
Torebka, komin, okulary, czapka - Parfois


3 komentarze:

 1. Normalnie jak kiedyś będę miała kupe kasy i szanse na metamorfoze ubraniową:P zatrudniam Cie jako moją osobistą (chwilowo;)) stylistke:D Śliczna jesteś! I zawsze idealnie ubrana!!:)
  A przy okazji Radosnych i uśmiechnietych Świąt:)
  Ściskam!

  OdpowiedzUsuń
 2. rewelacyjny płaszcz :)
  dodaje i zapraszam do siebie;)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!