piątek, 7 września 2012

A ja to już widziałam!

Tak jak w tytule...widziałam! W zestawie poniżej większośc jest doskonale znana! Buty, spodnie, torebka, szalik... znane. czyli, że co? nuda? Nowa jest bluzka i marynarka! Ot co! Złośliwe, ale prawdziwe! W ostatnim, ale bliżej nie sprecyzowanym czasie,  pojawiła się durna i bezsensowna tendencja na blogach. Herezja jest prowadzenie bloga i pokazywanie jednej rzeczy kilka razy - wybaczcie, że tą torebkę już widzieliście. Ale za to nowe mam wszystko inne. Wliczając majtki i skarpetki. Wstydem jest pokazać coś dwa, a już w ogóle trzy razy... No przecież! Wszyscy teraz kupują ubrania, buty, akcesoria tylko po to, żeby wyjśc w tym jeden raz. no prosze Was... dwa razy to już przesada! Grzechem, potencjalnej szafiarki, jest pokazanie coś kilka razy! Zlitujcie się.. jak można sobie pozwolić na takie niedopatrzenie!

Tymczasem u mnie nie spodziewajcie się cudów na patyku. Większośc się powtarza. Lubie nowości - sklamałabym gdybym powiedziała, że nie lubie zakupów. Ale bez przesady.. kupuje ubrania po to, żeby w nich chodzić, a nie wyjść jeden raz, strzelić fote i nara!:) Prawdziwe blogi modowe, to dla mnie takie, z których czerpie inspiracje i pomysły na łączenie różnych, z pozoru niepasujących do siebie, rzeczy! Lubię jak dany blog ma klimat i wciąga. I naprawde nie widzę problemu jak coś się powtarza:) Jedną kurtke, spódnice, sukienke można nosić na milion sposóbów! Bawmy się!

A niżej pare zdjęć, z wspomnianego we wcześniejszej notce, Pikniku Lotników!:)
Buty - no name
Jeansy - Mango
Torebka, szalik - Parfois
Bluzka, Marynarka - Reserved 
4 komentarze:

  1. very cool photos! i like your hair cut!

    http://www.anjasfashionblog.blogspot.ch

    OdpowiedzUsuń
  2. Cała sztuka stylizacji tkwi właśnie w ograniczeniu szafy, a mimo wszystko stworzeniu niepowtarzalnej kombinacji. Ty sobie świetnie z tym dajesz radę:)

    xoxo

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!